6 czerwca 2015

NEW BEGINNINGS


To tylko ja! :)
Znowu miałam zastój, nie wiedząc jak prowadzić bloga, jak go zmienić i co tak właściwie powinno się tu pojawiać. W dalszym ciągu nie mam dokładnie sprecyzowanego planu działania, ale postaram się tu wrócić i spróbować po raz kolejny ;). Tyle że tym razem w innej formie. Kiedyś nie wyszło, ale łudzę się, że może teraz wyjdzie.
Chciałabym zacząć robić coś, co będzie sprawiało mi przyjemność. Zacząć rozwijać się w kierunku, który mnie interesuje. Także postanowiłam, że czas coś z tym zrobić. Polak to Polak - musi sobie pomarudzić. Ale w końcu trzeba się wziąć do roboty i przestać narzekać. Nie wiem czy mi się uda, ale jak się nie próbuje to nic się nie zyska, prawda?


Witajcie ponownie i zapraszam!3 komentarze:

  1. Nie tylko Ciebie dopadł taki blogowy przestój :D też wiele razy otwierałam "Nowy post" po czym go zamykałam po 5 minutach, bo pomysłów było wiele, ale jednak to nie było to.
    Będzie ok! :D jak się zacznie to potem z górki (przynajmniej tak mówią)

    OdpowiedzUsuń

Na komentarze odpowiadam zawsze, jeżeli oczywiście są konkretne i NIE zawierają reklamy :). Jeśli będę chciała odwiedzić Twojego bloga - trafię. W każdym razie nie zachęcisz mnie spamem.