O AUTORCE

Cześć! Mam na imię Kasia. Urodziłam się ponad 21 lat temu w niewielkiej miejscowości w województwie łódzkim. Po zmaganiach z nauką w podstawówce, gimnazjum i liceum, teraz, już trzeci rok, studiuję anglistykę na Uniwersytecie Łódzkim.
Zazwyczaj jestem osobą otwartą na nowe znajomości i chętnie je zawieram. Na co dzień uśmiecham się niemal do wszystkich, chcąc być postrzeganą za zadowoloną ze swojego życia dziewczynę. W głębi serca, jestem jednak odrobinę skrytą osobą.
Interesuję się głównie muzyką. To ona mnie nakręca, pociesza i umila czas. Od zawsze była u mnie numerem jeden. Każdego dnia ze mną jest, znajduję w niej wiele inspiracji. Zawsze kochałam też siatkówkę. Oglądałam każdy mecz naszej reprezentacji, chyba że nie mogłam z przyczyn niezależnych ode mnie. Nie mogę powiedzieć, że miłość ta dobiegła końca, jednak zaczęła się nowa, także musiałam się nauczyć żyć trochę oddalona od tej pierwszej, siatkarskiej :).
Jako młoda dziewczyna posiadam mnóstwo marzeń, zazwyczaj takich przyziemnych, staram się do nich dążyć i je spełniać. Czasami jednak mam w głowie wiele wątpliwości i pojawia się w niej ogromny mętlik. Na szczęście przy moim boku trzymam (i nie puszczę) wspaniałego człowieka, który mi to życie jakoś ogarnia :).Jeśli czujesz niedosyt - napisz do mnie na maila. Chętnie porozmawiam :)
kasiaaa149@tlen.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Na komentarze odpowiadam zawsze, jeżeli oczywiście są konkretne i NIE zawierają reklamy :). Jeśli będę chciała odwiedzić Twojego bloga - trafię. W każdym razie nie zachęcisz mnie spamem.