2 stycznia 2014

Bye 2013!

Przyszedł czas na małe podsumowanie, czyli to, co robią tu prawie wszyscy. Ja każdy rok lubię podsumować w formie graficznej. Robię kolaż składający się z 25 zdjęć, gdzie zawarty jest w pigułce cały rok. Zawsze ciężko jest mi wybrać konkretne zdjęcia, bo jest ich cała masa :D. Staram się jednak brać takie, które mi o czymś przypominają.

Co się wydarzyło?
Na pewno pierwszym konkretnym zdarzeniem w 2013 była Studniówka, na którą czekaliśmy i przygotowywaliśmy się od początku trzeciej klasy. Była to niezapomniana impreza i będę ją wspominać latami :). Oczywiście ważne jest też to, że w tym roku zdałam na prawko! ;D Skończyłam też swoją obowiązkową naukę oraz przeżyłam pisanie matury (tyyyyle stresu!). Teraz bardzo tęsknię za latami z liceum. Często wspominam je z łezką w oku.
Potem czekało mnie małe odprężenie w postaci dwudniowego wyjazdu na Lubelszczyznę. I to mogę nazwać takim oficjalnym rozpoczęciem wakacji. Lato było upalne, trochę stresujące, a potem z małą pustką w sercu. Sierpień i wrzesień to dla mnie czas ogromnej tęsknoty, ale i sprawdzianem dla związku. Daliśmy radę, a teraz jesteśmy silniejsi i wiemy, że przetrwamy wszystko! :)
Dostałam się także na studia. I choć nie tam, gdzie sobie wymarzyłam, to teraz wcale nie żałuję :). Może tylko pod tym względem, że ogromnie brakuje mi przyjaciół, których wywiało gdzieś indziej i nie mamy za bardzo okazji się spotykać. Częściowo wyprowadziłam się z domu, zaczęłam nowy etap w życiu. Teraz trzęsę portkami, żeby zdać sesję :D.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ten rok był wyjątkowy. Na pewno są to przyjaciele z liceum, z gimnazjum dwie, które nadal (mimo rzadkiej częstotliwości) znajdują chwilę, żeby się spotkać :), mój najwspanialszy chłopak, którego kocham z całego serca oraz jego rodzina, moja rodzina, a także nowi znajomi z uczelni, dzięki którym przynajmniej milej się siedzi na zajęciach czy wykładach :).


Na koniec dziękuję za Sylwestra! :D Może uda mi się zdobyć jakieś zdjęcia i coś wstawić :).

9 komentarzy:

 1. fajne zdjęcia. :))
  Ja również w ubiegłym roku zakończyłam liceum i poszłam na studia a teraz stresuję się przed pierwszą sesją.. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma to jak podsumowanie roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ojejku, nawet jestem na zdjęciu i to nawet takim całkiem uroczym! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. cudowny rok! zycze, aby kolejny byl jeszcze lepszy :) baw sie i korzystaj z zycia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super spędziłaś ten rok !
  Szczęśliwego roku 2014 !
  agga-aggaa.blogspot.com/#_=_-zaobserwujesz? Ja już.

  OdpowiedzUsuń
 6. wszystkiego dobrego w nowym roku

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne zesatawienie;) szcześliwego Nowego Roku:)
  www.sandicious.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja dalej nie dostałam naszych cudownych zdjęć ! nono, w przyszłym roku mikołaja nie będzie bo już jesteś niegrzeczna ;p

  OdpowiedzUsuń

Na komentarze odpowiadam zawsze, jeżeli oczywiście są konkretne i NIE zawierają reklamy :). Jeśli będę chciała odwiedzić Twojego bloga - trafię. W każdym razie nie zachęcisz mnie spamem.