12 października 2013

Back again.

Hej, znowu wróciłam na weekend do domu, także mogę tu coś napisać :). Właśnie jestem w trakcie nadrabiania zaległości, tj. czytania Waszych wpisów. Na większości z nich dominują teraz cudowne zdjęcia w jesiennej aurze. Wspaniale jest je oglądać, serio :). Sama żałuję, że nie mam okazji spacerować po liściach i uwiecznić to na zdjęciach. Jesień potrafi być piękna. Oj tak, w tym tygodniu ta pora roku mnie zachwyca. Różnokolorowe drzewa umilają przejazd tramwajem na uczelnię. Ciepłe słońce sprawia, że nie musimy ubierać się zbyt grubo. Do tego kilka oddechów świeżego powietrza i już jesteśmy naładowani pozytywną energią. Mam nadzieję, że pogoda szybko się nie zmieni, bo jak najbardziej mi taka odpowiada ;). Na pewno nie chciałabym moknąć, marznąć i do tego mieć okropny humor. No, ale pewnie nie tylko ja.
Popijam sobie teraz kawę i odpoczywam. Muszę się naładować na kolejny tydzień, chociaż przyznam, że ten minął mi naprawdę szybko. Może obejrzę sobie jakiś serial czy film. Na pewno nie mam zamiaru robić niczego konkretnego :).
Miłego weekendu!

17 komentarzy:

 1. Mniam, czekoladki z Lindora, uwielbiam je ;p ja ogólnie nie lubię jesieni, ale jak jest taka pogoda jak teraz i tyle kolorów to ją znosze, bo jeszcze można iść na spacer i porobić zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przez Ciebie mam ochotę na czekoladę!:):) W poprzednich wpisach zauważyłam, że interesujesz się siatkówką! Bardzo fajnie trafić na kibica! ::):)
  Pozdrawiam, http://largeluggage.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. a propos moknięcia: właśnie u mnie pada deszcz :( jak dla mnie pogoda, jaka była przez ostatni tydzień mogłaby się utrzymać aż do wiosny :D ale na święta chcę śnieg!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja cały czas na nogach, codziennie coś się dzieje, ale w któryś listopadowy weekend sobie odpocznę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi też ten tydzień miną szybko:)

  OdpowiedzUsuń
 6. aż mam ochotę na kawę :3 jesień faktycznie zachwyca w tym roku :) obserwuję! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. a jak się okaże, że wykrakałaś? :< złota jesień mi odpowiada, nie cierpię pluchy.
  dawaj lindta! *-*
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. mi tez szybko zleciał tydzień jak i każdy.. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. jejku nutella, ale najlepsze jest ta w słoiczku-szklance, cała kolekcja, chyba w każdym domu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. nutelka <3
  http://rozaliafashion.blogspot.com/2013/10/elegance-with-hint-of-color.html

  OdpowiedzUsuń
 11. U mnie też piękna jesień. :)
  Dziękuję za zgłoszenie. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. nutella i jak tu się oprzeć :)

  Zapraszam na letmelook.blogspot.com, miło będzie jak zajrzysz:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeśli nie lubisz, powinnaś również dodać informację, że nie życzysz sobie komentarzy "obserwacja za obserwację". Gdybym taką informację zauważyłam, nie komentowałabym w ten sposób. Zawsze czytam informację pod okienkiem komentarzy i jak widzę, że ktoś nie życzy sobie "obserwacja za obserwację", nie dodaję tego typu komentarzy. Spam to np: zapraszam do mnie i sam adres. Propozycja obserwacji jest korzystna dla obydwu stron.

  OdpowiedzUsuń
 14. Same pyszności. :)) www.oliviaa-moda.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Na komentarze odpowiadam zawsze, jeżeli oczywiście są konkretne i NIE zawierają reklamy :). Jeśli będę chciała odwiedzić Twojego bloga - trafię. W każdym razie nie zachęcisz mnie spamem.