1 lipca 2013

Książkomania.

Jak pewnie niektórzy wiedzą, uwielbiam czytać książki :). W końcu założyłam sobie kartę w bibliotece w moim mieście (wcześniej inaczej sobie radziłam :D). Ale mogę też pożyczać książki z innego źródła, co też bardzo mnie cieszy. Mam teraz w domu kilka lektur, które czekają na swoją kolej, także pewnie je połknę przez wakacje :). Pierwszą z nich jest powieść J.L.Wiśniewskiego i Irady Wownenko Miłość oraz inne dysonanse, którą już jakiś czas temu zaczęłam. Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś innego. Jest interesująca, to fakt, ale jeszcze mnie nie zachwyciła, a jestem już na połowie. Wciąż z cierpliwością czekam na ten moment :)
Mam na swojej półce jeszcze inne. Konflikt interesów Deavera wzięłam dlatego, że nie było w bibliotece Pustego krzesła, na którą się czaję już długo... Ale już sobie ją zamówiłam, więc jeśli tylko się pojawi to mam ją zarezerwowaną :D. No i saga Millennium, za którą zabiorę się pewnie na końcu, bo to pokaźne tomy :D. Dumę i uprzedzenie miałam już dawno przeczytać i w końcu to zrobię :).

Oczywiście mam na swojej liście jeszcze wiele książek, ale na razie przystanę na tych ;).
Ktoś tu czyta książki? Może jakieś propozycje?

Tak spędziłam dzisiejsze popołudnie :)

10 komentarzy:

 1. wow, sporo tego :) ja ostatnio mało czytam, a mnóstwo robię projektów.. ech. zazdroszczę dojrzałych czereśni,a tę piosenkę uwielbiam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. osobiście skończyłam czytać trylogię greya. challenge accepted ;) z luźniejszych książek mogę polecić "Gdy nadejdzie czas" Susane Colasanti i "Theodore'a Boone'a" Grishama :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też jestem uzależniona od czytania. Od momentu gdy zaczęły się wakacje przeczytałam 5 książek i bardzo się cieszę z tego powodu, bo w końcu mam na to czas :) Ostatnio spodobała mi się książka "Stokrotki w śniegu" Evansa , polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też lubię czytać, w roku szkolnym nie mam zbytnio czasu na czytanie innych książek niż lektury, ale w wakacje nadrabiam. :) W bibliotece mam niby konto, ale nigdy jakoś nie mam szczęścia do znalezienia tam czegoś fajnego, niestety.

  OdpowiedzUsuń
 5. Milennium czytałam - rewelacja! ja poza biblioteką, z której korzystam, sama kolekcjonuję książki i mam nadzieję, że kiedyś moja domowa biblioteka będzie ogromna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. u mnie wieczny brak czasu na ksiązki:(

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszyscy czytają książki. Propozycje? Biblioteka i wędrówka miedzy regałami ;) Ciut o książkach jest u mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. a, dziękuję, dziękuję :) wiesz co... nie liczyłam dokładnie, ale coś koło 12 już będę miała zaliczone (na 30h) z czego 8 mam w plecy :) ale jazdy i tak będę mogła dopiero zacząć pod koniec przyszłego miesiąca to ze spokojem się z teorią uwinę i jeszcze trochę książkę poczytam i będzie miodzio :D

  OdpowiedzUsuń
 9. chyba po tym czterogodzinnym siedzeniu w skupieniu jestem tak wykończona, ale aż takiego szału nie ma, bo coś niecoś już wiedziałam a teraz to takie doszlifowanie wiadomości :D jest trochę wesoło, a to najważniejsze :)

  OdpowiedzUsuń

Na komentarze odpowiadam zawsze, jeżeli oczywiście są konkretne i NIE zawierają reklamy :). Jeśli będę chciała odwiedzić Twojego bloga - trafię. W każdym razie nie zachęcisz mnie spamem.