29 czerwca 2013

Oficjalnie.

Powiedzmy, że już po. Rany, ale było stresu. Co ja gadam, nadal jest. Wszystko się teraz kręci wokół jednego tematu. Słyszę tylko o jednym, wszyscy na około gadają o tym samym. Uzupełnianie informacji, załatwianie formalności, trudne decyzje. No i ponowne czekanie. Najgorsze w życiu jest właśnie czekanie. Już wolałabym wiedzieć. Pozostaje nie załamywać się i dążyć do satysfakcji z samej siebie i swojego przyszłego życia. Ludzie, podtrzymujcie na duchu, a nie dołujcie.
Dobrze jest czasem spotkać się w miłym gronie i powspominać, porozmawiać o wszystkim, pośmiać się, pograć w bilarda :D. Nie mogę uwierzyć, że pewnie stracimy te kontakty, które przecież są bezcenne. Nasze życie oparte jest na ciągłym żegnaniu się z jednymi i poznawaniu z nowymi ludźmi. Jakby nie można było niektórych zatrzymać na stałe :). Chociaż pewnie z biegiem czasu by się wykitowało z tymi samymi osobami u boku :D. Mimo wszystko, łezka się kręci. Nawet nie jedna. Tęsknić będę bardzo, ale ciągle mam nadzieję, że nie zapomnimy o sobie i będziemy pisać, dzwonić, umawiać się (choćby raz na pół roku). Aż mi się przykro zrobiło.
6 komentarzy:

 1. Wszystko się zmienia wokół nas: otoczenie, nasze środowisko, a z nim ludzie, wciąż nowi równie ciekawi. Dzięki temu coś się dzieje i tak jak piszesz z biegiem czasu można by było wykitować wciąż z tymi samymi ludźmi ;)
  Gratuluję świadectwa. A teraz na pocieszenie powiem Ci, że teraz to dopiero zacznie się nauka ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dasz rade. Poza nauką studia to przyjemność i niesamowita przygoda, której się nie zapomina :)

   Usuń
 2. Jeśli przyjaciele są prawdziwi to kontakt zawsze będzie;) Gratuluję świadectwa:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! :) Zmiany są czasem dobre, tylko szkoda, że w większości przypadków tak niechętnie zwracamy ku nim głowę. Ale cóż zrobić... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja teraz życzę Ci udanych wakacji ;)

  Zapraszam do mnie na bloga do wzięcia udziału w konkursie ;) zorganizowanym z Butikiem LOLA :)

  E. :*

  OdpowiedzUsuń
 5. ja nie dołuję innych! jestem pozytywnie nastawiona! i będzie dobrze Kasiek, dostaniesz się! :D

  OdpowiedzUsuń

Na komentarze odpowiadam zawsze, jeżeli oczywiście są konkretne i NIE zawierają reklamy :). Jeśli będę chciała odwiedzić Twojego bloga - trafię. W każdym razie nie zachęcisz mnie spamem.