23 maja 2013

Thanks God, it's the end!

Koniec! Wolność! Dzięki Ci, Boże! Nareszcie mam wakacje i mogę leżeć w łóżku ile tylko zechcę! :D Teraz tylko czekać miesiąc na wyniki. O rany, to będzie straszne, ale na razie nie chcę o tym myśleć. Zdać zdałam, to jest pocieszające.
Co mam zamiar robić podczas najdłuższych wakacji mojego życia? Wszystko! Oglądać seriale, czytać książki, chodzić na miasto, jeździć na rowerze, rolkach, opalać się gdziekolwiek zechcę, robić zdjęcia na pamiątkę, spędzać czas z najbliższymi, zaliczyć grille, ogniska, tańczyć, śpiewać, bawić się! Może uda mi się też wyjechać na kilka dni. Wiem jedno: chcę robić jak najwięcej, żeby móc wspominać to lato w szczegółach za kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt lat :).
Szkoda, że pogoda nie dopisuje za bardzo. Ale  liczę na to, że w weekend już będzie cieplej. Chciałabym, żeby już było gorąco, bo pragnę opalić się jak najszybciej i cieszyć się brązem mojej skóry na nogach, brzuchu, rękach, wszęęędzie! :D
Ostatnio rozjaśniłam sobie włosy i czuję się o wiele lepiej, ale chyba nie mam żadnego zdjęcia żeby pokazać. Może innym razem :).

Zostawiam Was z kolejnym zdjęciem z wiatrakowej sesji i idę cieszyć się dalej błogim lenistwem!
11 komentarzy:

 1. ja pamiętam , że poszłam do pracy i baaaardzo duzo imprezowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. cieszę się Twym szczęściem i życzę Ci niezapomnianych najdłuższych wakacji :D a za rok Ty będziesz znosić moją panikę maturą, jak obie będziemy prowadzić blogi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zdecydowanie! lato po wakacjach to jest mistrz, będą wspomnienia :D gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodkie zdjęcie :) też mam wakacje :D

  OdpowiedzUsuń
 5. :D oby wakacje trwały jak najdłużej! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. 4 miesiące wakacji. Warto było tak harować do tej matury.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pozytywne zdjęcie ;) Osobiście cieszyłam się z 4 miesięcznych wakacji ale już po pewnym czasie zaczęło mi się strasznie nudzić, nie wiedziałam co ze sobą zrobić :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Po maturach należą się takie długie wakacje, pora na odpoczynek od szkoły:)

  OdpowiedzUsuń
 9. piekna z Was para ;)

  zapraszam do siebie i wspolnego obserwowania jesli masz ochote ;)

  OdpowiedzUsuń

Na komentarze odpowiadam zawsze, jeżeli oczywiście są konkretne i NIE zawierają reklamy :). Jeśli będę chciała odwiedzić Twojego bloga - trafię. W każdym razie nie zachęcisz mnie spamem.