12 lutego 2014

Finally done.

Hej hej! Dlaczego tak rzadko tu jestem? Jak nie mam o czym, to nie piszę, proste :). Blog nadal jest moją formą zwalczania nudy, ale nie chcę dodawać postów zawierających jedno czy dwa zdania. Wolę dłużej poczekać, aż będę miała o czym tu napisać :).
Na dzień dzisiejszy mogę chyba powiedzieć, że jestem już po sesji. Chyba, że się okaże, że coś jednak nie poszło i będę musiała poprawiać. W poniedziałek zaczyna mi się drugi semestr, więc nowy plan wejdzie w życie. Nie ogarniam tej ilości okienek, to jest nienormalne. Na razie jednak piątek mam wolny! Ale i tak walną mi tam lektorat, więc za długo się nie nacieszyłam.
Ogólnie trochę zamieszania na tej uczelni. Wszystko jest tak nierozmyślnie zorganizowane, jakby zrobili to studentom za karę. Dajcie spokój, co za ludzie, co za szkoła. Ale jeszcze tylko (serio?) 4,5 roku. No, chyba że nie dotrwam :D. Ale nie dopuszczam do siebie tej myśli, trzeba podołać! Niech się tylko uda znaleźć zajęcie na weekendy, a będę zadowolona!
Ostatnia część Millennium czyta się wolno, ale teraz mam kilka dni wolnego, więc mam nadzieję, że ją skończę i obejrzę też film :). A potem? Może wyczekujący na swoją kolej Coben?
Łapcie dzisiejszy zachód słońca :D.10 komentarzy:

 1. ładny zachód :)

  zapraszam do mnie, do wygrania bon na zakupy:
  http://izusiaizusija.blogspot.com/2014/02/giveaway-sammydresscom.html

  OdpowiedzUsuń
 2. jak dawno żadnej książki nie przeczytałam tak z mojej biblioteczki... i coś czuję, że do majówki nic nie przeczytam, bo matura non stop ;( ubolewam, oj ubolewam!
  przynajmniej wiemy, że żyjesz i masz się dobrze! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 4,5 pół roku i będziesz panią Magister! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno udało Ci się zaliczyć sesję i nie będziesz musiała poprawiać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jak nie wierzysz, to zapraszam na jakąś kawę w Łodzi, to zobaczysz na własne oczy :D

  OdpowiedzUsuń
 6. mam nadzieje ze Ci dobrze poszlo:)
  4,5 roku, szybko minie :D
  piekny zachod!
  buziaki
  ankagrzanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Na komentarze odpowiadam zawsze, jeżeli oczywiście są konkretne i NIE zawierają reklamy :). Jeśli będę chciała odwiedzić Twojego bloga - trafię. W każdym razie nie zachęcisz mnie spamem.