23 grudnia 2012

Wesołych!

Wszędzie przygotowania do świąt pełną parą. U mnie tak samo. Nie mam zdjęć żadnych pyszności, ale za to zasłodziłam się strasznie polewą do kokosanek. Oblizywanie palców to moje ulubione zajęcie :D. Taaak mi się dobrze spało dzisiaj, jednak nie dany mi był dłuższy sen, gdyż trzeba było zjeść śniadanie, które naszykował tata. Ciężki mój los :D. Potem jeszcze małe zakupy, miały być ostatnie, ale jeszcze jutro pewnie trzeba będzie coś kupić. Poszukiwania ŁADNEJ jemioły zakończone porażką, zostały same 'chochoły' jak to stwierdził tata (coś ostatnio za dużo chochołów staje na mojej drodze).

Wszystkim Wam życzę radosnych, spokojnych, cudownych, wspaniałych, świąt :). Żadnych kłótni, sporów, spięć. Samej miłości, serdeczności, przyjaźni. Mnóstwa uścisków i buziaków od ciotek, babć, ciotek babć, babci ciotek itp :D. Prezentów, niesamowitej atmosfery, i jak najlepiej i najpiękniej spędzonego czasu. Spełnienia wszystkich marzeń!Wesołych Świąt!


6 komentarzy:

 1. Wesooołych Kasiek! <3
  Nie porzucaj nigdy tego bloga, bo przyzwyczaiłam się już, że tu wchodzę regularnie :D:D:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahah miło :D póki co nie mam takiego zamiaru!

   Usuń
 2. Dołączam się do Stempla :D
  Tobie również wszystkiego dobrego :) zdrówka przede wszystkim

  OdpowiedzUsuń
 3. ale pocieszny gifek :D
  wesołych!

  OdpowiedzUsuń

Na komentarze odpowiadam zawsze, jeżeli oczywiście są konkretne i NIE zawierają reklamy :). Jeśli będę chciała odwiedzić Twojego bloga - trafię. W każdym razie nie zachęcisz mnie spamem.